Wulkanizacja Bydgoszcz

Serwis opon Furgone z Bydgoszczy oferuje szybką i profesjonalną obsługę. Furgone, to firma która działa na rynku kujawsko-pomorskim już od paru lat. W naszej ofercie wulkanizacji znajdują się opony używane jak i nowe. W naszym warsztacie wulkanizacji w Bydgoszczy wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt wysokiej klasy. Wyważamy opony dla tirów i aut osobowych oraz przygotowujemy opony na kolejny sezon, dokładnie sprawdzając ich przydatność na drodze. Mamy w ofercie opony zimowe, letnie i całoroczne. Na życzenie klienta sprowadzimy każdą oponę dostępną na rynku. Wymieniamy opony zakupione w naszej firmie, jak i również opony dostarczone przez klienta.

Zaufaj doświadczeniu

Wieloletnie doświadczenie w wulkanizacji zaowocowało znaczącą bazą zadowolonych i usatysfakcjonowanych stałych klientów. Furgone potrafi zrozumieć klienta i zaoferować mu kompleksowe usługi wymiany i serwisu ogumienia na najwyższym poziomie. Oddając pojazd w nasze ręce, każdy właściciel samochodu osobowego, dostawczego lub motocykla może mieć pewność, że nasz doświadczony wulkanizator fachowo zajmie się powierzonym zadaniem. Jesteśmy przekonani, że Klient jest najbardziej wartościowym elementem, dzięki któremu firma może funkcjonować.

W naszym serwisie można bezpłatnie skontrolować stan ogumienia. Wszyscy powinniśmy sobie zdawać sprawę jak ważny jest dla naszego bezpieczeństwa stan opon w naszym samochodzie. Posiadamy bardzo bogatą ofertę nowych opon do samochodów osobowych i dostawczych.
Dodatkowo  nasz serwis wulkanizacji Furgone oferuje przechowalnie opon w Bydgoszczy w której oferujemy kompleksowe usługi magazynowania i przechowywania opon. Dzięki temu opony są zawsze przygotowane do nowego sezonu, a ich wymiana może być zrealizowana szybko i sprawnie. Oferujemy produkty sprawdzonych producentów wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów. Zaufało nam już wielu klientów. Wulkanizacja Bydgoszcz to profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon, zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, prostowanie felg stalowych i aluminiowych.
Oferujemy produkty sprawdzonych producentów wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów. Zaufało nam już wielu klientów. Zapraszamy do naszej stacji wulkanizacyjnej, w której możliwe jest szybkie i sprawne naprawienie ogumienia samochodów osobowych oraz dostawczych za pomocą profesjonalnych łatek oraz kołków wulkanizacyjnych.

Co daje wulkanizacja?

Każdy kierowca czterem kółek pragnie zawieźć pasażerów, lub też ładunek bezpiecznie na miejsce. W związku z tym i w trosce o swoje bezpieczeństwo oraz innych użytkowników drogi, powinien zadbać o sprawne opony. Po to istnieją odpowiednie warsztaty, żeby nasze ogumienie było w dobrym stanie. Jednym z takich warsztatów mechanicznych jest firma FURGONE wulkanizacja Bydgoszcz. W warsztacie tym przeszkoleni, doświadczeni pracownicy w profesjonalny sposób wyważą Państwa koła, przygotowując je do jazdy. Do tego celu wykorzystywane są specjalne urządzenia. Dzięki nim można dokładnie stwierdzić, czy dana opona nadaje się do jazdy. Dobrze wywarzone ogumienie aut osobowych i także ciężarowych, da nam gwarancję, że nie będzie problemu z kierowaniem pojazdem. Nieodpowiednio wyważone ogumienie może bowiem utrudniać kierowcy zapanowanie nad kierownicą, ponieważ koła mogą „ ściągać” pojazd na lewą lub prawą stronę jezdni. Taka sytuacja, to często powód do kolizji drogowych. Firma FURGONE zachęca do korzystania z jej usług i nie bagatelizowania tak poważnej sprawy jaką jest, mocna, sprawdzona opona. Wielu klientów nam zaufało i regularnie korzysta z naszych usług, polecając nas innym osobom.

wulkanizacja Bydgoszcz

Co jeszcze oferujemy?

W ofercie firmy FURGONE jest także, przygotowywanie i wymiana opon zimowych na letnie oraz odwrotnie. Sprzedajemy także używane oraz nowe ogumienie, dla wszystkich rodzajów samochodów. Posiadamy w swoim asortymencie towar, znanych najlepszych producentów w tej branży. Z doświadczenia wiemy jakie najczęściej są kupowane przez klientów. Staramy się, aby ich nie zabrakło w naszym magazynie. Na specjalne życzenie klienta, mamy możliwość sprowadzić odpowiednią markę. Właściwie można je podzielić na trzy grupy: letnie, zimowe, całoroczne. Wszystkim zainteresowanym proponujemy przechowywanie i konserwacje opon w zależności od pory roku. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu, klienci będą mieli pewność, że nie powstanie żadne uszkodzenie podczas magazynowania.Na zakupione u nas ogumienie otrzymają państwo gwarancję, oraz mają zapewniony serwis pogwarancyjny. Dotyczy to zarówno nowych a także używanych. Dla nas liczy się bezpieczeństwo każdego klienta, dlatego zapewniamy profesjonalny serwis w tej dziedzinie. Konkurencja jest duża, jednakże fakt, że możemy się poszczycić wieloletnią działalnością, świadczy o tym, że nie brakuje nam klientów. Ciągle przybywają nowi. Zdarza się, że spoza granic naszego województwa. Zawsze podkreślamy, że sprawne koła w każdym samochodzie są bardzo ważne.

Dlaczego właśnie ten warsztat?

Firma nasza oferując szereg usług to nie tylko wulkanizacja Bydgoszcz. Zachęcamy Państwa do zapoznania się, w czy możemy pomóc. Dla nas klient zawsze był najważniejszy, dlatego zwróciliśmy w pierwszej kolejności uwagę na to, aby był profesjonalnie i szybko obsłużony. Zatrudniamy bardzo dobrą doświadczoną kadrę o wszechstronnych umiejętnościach. Nasz pracownik nie tylko naprawi i przygotuje Państwa pojazd do drogi. Dodatkowo doradzi i ewentualnie zaproponuje jak najlepsze rozwiązanie, w przypadku niezdecydowanej osoby. Wszyscy, którzy zajrzą do firmy FURGONE będą z pewnością zadowoleni. Potrafimy rozmawiać z klientem, rozumiemy ich zdenerwowanie w razie poważniejszej awarii i staramy się bardzo szybko usunąć wszelkie usterki. Oczywiście w zależności od tego, jak często dana osoba przyjeżdża do naszego warsztatu, stosujemy odpowiednie rabaty. W nagłej nieprzewidzianej sytuacji możemy dojechać, wystarczy się z nami skontaktować i opisać usterkę. Nasz pracownik zjawi się tak szybko jak tylko możliwe. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług w stolicy województwa kujawsko – pomorskiego do firmy FURGONE.

ul. Jakóba Hechlińskiego 15B
85-825 Bydgoszcz

tel: 570 222 200
tel: 535 661 500
mail: serwis@furgone.pl

ul. Józefa Bronikowskiego 37

85-426 Bydgoszcz

tel: 578 799 900
mail: autoserwis@furgone.pl