Wulkanizacja Bydgoszcz

Serwis opon Furgone z Bydgoszczy oferuje szybką i profesjonalną obsługę. Furgone, to firma która działa na rynku kujawsko-pomorskim już od paru lat. W naszej ofercie wulkanizacji znajdują się opony używane jak i nowe. W naszym warsztacie wulkanizacji w Bydgoszczy wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt wysokiej klasy. Wyważamy opony dla tirów i aut osobowych oraz przygotowujemy opony na kolejny sezon, dokładnie sprawdzając ich przydatność na drodze. Mamy w ofercie opony zimowe, letnie i całoroczne. Na życzenie klienta sprowadzimy każdą oponę dostępną na rynku. Wymieniamy opony zakupione w naszej firmie, jak i również opony dostarczone przez klienta.

Zaufaj doświadczeniu

Wieloletnie doświadczenie w wulkanizacji zaowocowało znaczącą bazą zadowolonych i usatysfakcjonowanych stałych klientów. Furgone potrafi zrozumieć klienta i zaoferować mu kompleksowe usługi wymiany i serwisu ogumienia na najwyższym poziomie. Oddając pojazd w nasze ręce, każdy właściciel samochodu osobowego, dostawczego lub motocykla może mieć pewność, że nasz doświadczony wulkanizator fachowo zajmie się powierzonym zadaniem. Jesteśmy przekonani, że Klient jest najbardziej wartościowym elementem, dzięki któremu firma może funkcjonować.

W naszym serwisie można bezpłatnie skontrolować stan ogumienia. Wszyscy powinniśmy sobie zdawać sprawę jak ważny jest dla naszego bezpieczeństwa stan opon w naszym samochodzie. Posiadamy bardzo bogatą ofertę nowych opon do samochodów osobowych i dostawczych.
Dodatkowo  nasz serwis wulkanizacji Furgone oferuje przechowalnie opon w Bydgoszczy w której oferujemy kompleksowe usługi magazynowania i przechowywania opon. Dzięki temu opony są zawsze przygotowane do nowego sezonu, a ich wymiana może być zrealizowana szybko i sprawnie. Oferujemy produkty sprawdzonych producentów wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów. Zaufało nam już wielu klientów. Wulkanizacja Bydgoszcz to profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon, zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, prostowanie felg stalowych i aluminiowych.

Stawiamy na sprawdzone marki.

Oferujemy produkty sprawdzonych producentów wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów. Zaufało nam już wielu klientów. Zapraszamy do naszej stacji wulkanizacyjnej, w której możliwe jest szybkie i sprawne naprawienie ogumienia samochodów osobowych oraz dostawczych za pomocą profesjonalnych łatek oraz kołków wulkanizacyjnych.

Serwis opon Furgone z Bydgoszczy oferuje szybką i profesjonalną obsługę. Furgone, to firma która działa na rynku kujawsko-pomorskim już od paru lat. W naszej ofercie wulkanizacji znajdują się opony używane jak i nowe. W naszym warsztacie wulkanizacji w Bydgoszczy wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt wysokiej klasy. Wyważamy opony dla tirów i aut osobowych oraz przygotowujemy opony na kolejny sezon, dokładnie sprawdzając ich przydatność na drodze. Mamy w ofercie opony zimowe, letnie i całoroczne. Na życzenie klienta sprowadzimy każdą oponę dostępną na rynku. Wymieniamy opony zakupione w naszej firmie, jak i również opony dostarczone przez klienta.

Zaufaj doświadczeniu

Wieloletnie doświadczenie w wulkanizacji zaowocowało znaczącą bazą zadowolonych i usatysfakcjonowanych stałych klientów. Furgone potrafi zrozumieć klienta i zaoferować mu kompleksowe usługi wymiany i serwisu ogumienia na najwyższym poziomie. Oddając pojazd w nasze ręce, każdy właściciel samochodu osobowego, dostawczego lub motocykla może mieć pewność, że nasz doświadczony wulkanizator fachowo zajmie się powierzonym zadaniem. Jesteśmy przekonani, że Klient jest najbardziej wartościowym elementem, dzięki któremu firma może funkcjonować. W naszym serwisie można bezpłatnie skontrolować stan ogumienia. Wszyscy powinniśmy sobie zdawać sprawę jak ważny jest dla naszego bezpieczeństwa stan opon w naszym samochodzie. Posiadamy bardzo bogatą ofertę nowych opon do samochodów osobowych i dostawczych. Dodatkowo  nasz serwis wulkanizacji Furgone oferuje przechowalnie opon w Bydgoszczy w której oferujemy kompleksowe usługi magazynowania i przechowywania opon. Dzięki temu opony są zawsze przygotowane do nowego sezonu, a ich wymiana może być zrealizowana szybko i sprawnie. Oferujemy produkty sprawdzonych producentów wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów. Zaufało nam już wielu klientów. Wulkanizacja Bydgoszcz to profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon, zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, prostowanie felg stalowych i aluminiowych.

Stawiamy na sprawdzone marki

Oferujemy produkty sprawdzonych producentów wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo swoich klientów. Zaufało nam już wielu klientów. Zapraszamy do naszej stacji wulkanizacyjnej w której możliwe jest szybkie i sprawne naprawienie ogumienia samochodów osobowych oraz dostawczych za pomocą profesjonalnych łatek oraz kołków wulkanizacyjnych.

ul. Wojska Polskiego 65
85-825 Bydgoszcz

tel: 535 661 500
mail: biuro@furgone.pl

ul. Solskiego 20
85-132 Bydgoszcz

tel: 570 222 200
mail: serwis@furgone.pl