Warsztat samochodowy Bydgoszcz

Furgone posiada dwa warsztaty. Jeden przy ul. Wojska Polskiego 65 natomiast drugi zakład mieści się przy ul. Solskiego 20. nasza specjalizacja to szybka i profesjonalna naprawa pojazdów wszystkich marek w zakresie bieżących i eksploatacyjnych napraw. W warsztacie samochodowym w Bydgoszczy wykonujemy naprawy prawie wszystkich marek pojazdów osobowych poruszających się po naszych drogach. Możliwość taką daje grupa mechaników z wieloletnim stażem wsparta zespołem doradców klienta oraz kadrą kierowniczą, sprawnym zapleczem magazynowym i technicznym. W naszej pracy wykorzystujemy na bieżąco aktualizowane oprogramowanie oraz dokumentacje techniczno – naprawczą pojazdów. W warsztacie samochodowym w Bydgoszczy prowadzimy również działania z zakresu elektroniki samochodowej. Przeprowadzona przez naszych mechaników niezawodna diagnostyka komputerowa sprawia że wykrycie zaistniałego błędu w Twoim samochodzie jest szybkie i bezbłędne.

Profesjonalna kadra

Duży nacisk położyliśmy na specjalistyczne szkolenia naszej załogi. Zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań w branży motoryzacyjnej związanych z rozwojem technicznym i technologicznym. Dlatego właśnie stale podnosimy kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach. Zdobywamy doświadczenie aby nasz auto serwis zapewniał klientom najlepsza jakość wykonywanej naprawy.

Warsztat samochodowy Bydgoszcz Furgone oferuje Państwu bogaty wachlarz usług mechanicznych.

Geometria. Warto okresowo dokonać pełnej kontroli katów zawieszenia kół ponieważ nieprawidłowa geometria kół może być niebezpieczna dla jazdy, a w najlepszym wypadku będzie wpływała na zużycie niektórych elementów naszego samochodu.
Zawieszenie. W związku z niską jakością naszych dróg układ zawieszenia jest szczególnie narażony na zużycie poszczególnych elementów w trakcie jazdy. Mechanicy z warsztatu samochodowego Bydgoszcz Furgone dokonają przeglądu oraz wszelkich koniecznych napraw w układzie zawieszenia takich jak np. wymiana amortyzatorów, łożysk, osłon przegubów itp.
Hamulce. Układ hamulcowy jest kolejnym istotnym elementem w samochodzie, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy. Mechanicy z Furgone dokonają przeglądu oraz wszelkich koniecznych napraw w układnie hamulcowym, takich jak np. wymiana klocków hamulcowych, a także sprawdzenia lub ewentualnej wymiany.

Sprawny układ hamulcowy ma ważne znaczenie dla bezpieczeństwa.

Wymiana oleju. Mechanicy z warsztatu samochodowego w Bydgoszczy pomogą Ci dobrać najlepszy olej dla Twojego samochodu, a następnie sprawnie dokonają jego wymiany.
Klimatyzacja. Warto pamiętać o wykonaniu corocznego przeglądu klimatyzacji, jeśli chcą Państwo wydłużyć jej żywotność oraz zagwarantować wieloletnią i bezawaryjną pracę układu klimatyzacji w Państwa samochodzie. Nasi mechanicy korzystając z najnowszej generacji urządzeń mogą dokonać kompleksowego przeglądu klimatyzacji w Twoim samochodzie.
Układ wydechowy. Warto dbać o pełną sprawność układu wydechowego i tłumika w swoim samochodzie. Odpowiednio wczesne wykrycie nieszczelności w układnie wydechowym może zakończyć się tylko miejscowym zespawaniem i niskim kosztem naprawy. Natomiast poważniejsze uszkodzenia kwalifikują układ lub jego części wyłącznie do całkowitej wymiany.
Skontaktuj się z naszym warsztatem samochodowym w Bydgoszczy a nasi wykwalifikowani mechanicy pomogą zdiagnozować problem i dokonają wszelkich potrzebnych napraw w twoim samochodzie.

ul. Jakóba Hechlińskiego 15B
85-825 Bydgoszcz

tel: 570 222 200
tel: 535 661 500
mail: serwis@furgone.pl

ul. Józefa Bronikowskiego 37

85-426 Bydgoszcz

tel: 578 799 900
mail: autoserwis@furgone.pl