Opony Bydgoszcz

Furgone Bydgoszcz oferuje Państwu bogatą ofertę związaną z kompleksowym serwisem ogumienia do wszystkich pojazdów, regeneracja felg aluminiowych, obsługa klimatyzacji i szerokim zakresem usług mechanicznych. Serwis opon Bydgoszcz oferuje również usługi takie jak: naprawa opon, wyważenie kół, sprzedaż ogumienia, sezonowe przechowywanie opon. Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom wulkanizacji oraz najlepszym narzędziom warsztatowym masz pewność, że serwis ogumienia przeprowadzimy szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Opony Bydgoszcz

Firma Furgone Bydgoszcz w indywidualny sposób traktuje każdego klienta. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i modernizujemy park maszynowy, aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom i potrzebom.  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze samochodów w zakresie ogumienia. Nasza firma od 2009 roku świadczy usługi związane z wulkanizacja, wymianą i przechowywaniem opon, prostowaniem felg aluminiowych i stalowych oraz ekspresowymi naprawami. Świadczymy również profesjonalne usługi mechaniczne. Współpracujemy z uznanymi producentami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny.

Opony Bydgoszcz to ogromne doświadczenie, jakim możemy się poszczycić pozwoliło nam wypracować pewną renomę w branżowym świecie. Cały okres działalności poświęciliśmy na gromadzeniu wokół nas stałych Klientów, którzy nam zaufali i wciąż korzystają z naszych usług. Zapraszamy także i Państwa do dołączenia do tej grupy. W ofercie opon posiadamy opony nowe jaki i używane, również letnie i zimowe w atrakcyjnych cenach.

Szukasz tanich opon letnich?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą opon używanych. Importujemy wysokiej jakości opony roczne – dwuletnie. Są one mechanicznie sprawdzane, przez co eliminujemy opony wadliwe. W przypadku opon zimowych nie ma żartów. Odpowiedni dobór a przede wszystkim jakość opony decyduje o bezpieczeństwie Twoim i pasażerów. Coraz więcej kierowców rozumie jak istotne są odpowiednie opony dla przyczepności w trudnych warunkach pogodowych. Każdy kto miał okazję wjeżdżać po oblodzonej drodze pod górę, osobiście przekonał się o różnicy komfortu jazdy. Podjazd na oponach letnich lub wielosezonowych jest niemal niemożliwy, w czasie gdy opony zimowe znacznie lepiej sobie z tym radzą. Importowane przez nas opony zimowe renomowanych producentów, również są sprawdzane. Opony dobrej jakości, dostosowane do warunków atmosferycznych, z odpowiednim bieżnikiem i właściwym poziomem ciśnienia to składowa bezpiecznej i komfortowej jazdy. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z Bydgoszczy i okolic.

Zakład mechaniczny dla każdego

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy transportowe, przewozowe i leasingowe. Pozostawiając samochód w naszych rękach, masz pewność że cały proces wymiany opon zostanie przeprowadzony fachowo, oraz z pomyślnością! Podążamy wraz z duchem nowoczesności, dlatego nieustannie modernizujemy nasz park maszyn, który jest niezastąpiony aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Doświadczenie połączone z pasją jaką posiadają nasi fachowcy sprawia że jesteśmy uznawani i rozpoznawalni na rynku mechanicznym. Zaufanie jakim darzy nas ogromny krąg zadowolonych klientów to dla nas duma, oraz jeszcze większa motywacja aby realizować naszą prace w doskonałym tempie. Jesteśmy z wami od 2009 roku, i od tego czasu postęp technologiczny jak i cała masa produktów zmieniła się, a wraz z technologią zmieniamy się my. Sukcesywnie dostosowujemy ofertę do rynku motoryzacyjnego, aby świadczone przez nas naprawy, montaż części, diagnostyka i szeroki zakres prac wulkanizacyjnych był konkurencyjny a jednocześnie ogólnie przystępny cenowo.
Jakość nie musi oznaczać długich oczekiwań na realizację, ani kosmicznych kosztów, o czym mogą się Państwo przekonać korzystając z naszych serwisów.

ul. Jakóba Hechlińskiego 15B
85-825 Bydgoszcz

tel: 570 222 200
tel: 535 661 500
mail: serwis@furgone.pl

ul. Józefa Bronikowskiego 37

85-426 Bydgoszcz

tel: 578 799 900
mail: autoserwis@furgone.pl