O firmie

Firma usługowo handlowa Furgone powstała w 2009 r. i jest odpowiedzą na rosnące potrzeby rynku kierowców i osób szukających transportu. Od początku działalności postawiliśmy sobie za cel kompleksowość i profesjonalizm w każdej dziedzinie mechaniki samochodowej i przewozu transportu.

» Oferujemy naprawę i serwis w naszym nowoczesnym doskonale wyposażonym warsztacie samochodowym, a w razie potrzeby dłuższego pozostawienia auta, oferujemy auto zastępcze na czas naprawy. Niewątpliwie jest to ogromnym atutem przy dzisiejszym tempie życia.
» Zajmujemy się kompleksową obsługą i serwisowaniem klimatyzacji samochodowych. Wykonujemy montaż klimatyzacji, przeprowadzamy odgrzybianie istniejących instalacji klimatyzacji, nabijanie jak również sprawdzenie poprawności działania klimatyzacji, a wszystko w atrakcyjnej cenie.
» Miłośnicy mechaniki lubiący sami drobne naprawy przy własnych czterech kółkach mogą kupić u nasz wiele części nowych i używanych, w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Nasza fachowa kadra pracowników z przyjemnością pomoże w doborze odpowiednich podzespołów i akcesoriów do każdego auta.
» Prowadzimy sprzedaż i wulkanizację opon do wszystkich marek samochodów, w tym także opony wielosezonowe i do aut sportowych.
» Do Państwa dyspozycji oddajemy również transport towarowy do 3,5 t. dzięki któremu szybko i bezpiecznie przewieziemy powierzony nam towar.

TERMINOWOŚĆ • DOŚWIADCZENIE • PROFESJONALIZM

ul. Jakóba Hechlińskiego 15B
85-825 Bydgoszcz

tel: 570 222 200
tel: 535 661 500
mail: serwis@furgone.pl

ul. Józefa Bronikowskiego 37

85-426 Bydgoszcz

tel: 578 799 900
mail: autoserwis@furgone.pl