Serwis samochodowy Bydgoszcz

Serwis samochodowy Bydgoszcz zaprasza do korzystania ze swoich usług. Firma Furgone zajmuje się profesjonalnym przeprowadzeniem napraw samochodu. Bogate doświadczenie i doskonale wykwalifikowana kadra mechaników posiada szeroką wiedzę, więc jeżeli musisz wymienić olej, naprawić zawieszenie, hamulce, układ wydechowy, rozrząd, sprzęgło czy tłumik serdecznie zapraszamy. Remonty silników oraz komputerowe ustawienia zbieżności w pojazdach to również nasza specjalność.

Auto-serwis w Bydgoszczy zaprasza

Doskonale zdajemy sobie sprawę z postępu technologicznego i wiemy że nawet najlepsza załoga potrzebuje niezawodnego sprzętu. Dzięki inwestycji w  narzędzia, jesteśmy w stanie przeprowadzać diagnostykę i naprawy całej gamy aut. Co za tym idzie mamy coraz to więcej zadowolonych klientów którzy polecają nas ogromnemu gronu nowych klientów. Zadowoleni klienci to najlepsza reklama i pochwała naszej pracy.
Jesteśmy nieautoryzowanym ale zawsze bardzo profesjonalnym wielomarkowym serwisem samochodowym w Bydgoszczy. Samochody naprawiamy dla Państwa już od 2009 roku i ciągu tych lat zdobyliśmy sobie zaufanie klientów indywidualnych jak i flotowych. Dla nas każde auto i jego właściciel są ważne i traktowane indywidualnie. Wiemy że takie same objawy mogą mieć różne przyczyny dlatego nie działamy schematowo.

Każdy kierowca wcześniej, czy później będzie potrzebował pomocy mechanika. A ponieważ współczesne samochody bardzo lubią się psuć zawsze wtedy, gdy są nam najbardziej potrzebne, warto mieć sprawdzony warsztat, który szybko i sprawnie zajmie się Twoim autem. W Bydgoszczy znajduje się serwis samochodowy który służy kompleksowym wsparciem każdemu klientowi. Jako profesjonalny warsztat samochodowy w Bydgoszczy możemy zaoferować części zamienne w atrakcyjnych cenach, które są wyraźnie niższe niż rynkowe. Ponadto, jeśli danej części brakuje akurat na stanie, mamy możliwość sprowadzenia jej praktycznie z dnia na dzień. Dokładamy wszelkich starań, by Twoja rozłąka z samochodem była jak najkrótsza. Furgone Bydgoszcz to zakład naprawy samochodów, który stawia na wysoką jakość usług i pełne zadowolenie klienta. Naprawa samochodów w Bydgoszczy jest wykonywana kompleksowo i solidnie. Klient zostawiając u nas samochód może liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady mechanika. Świadczymy pełen zakres usług i napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych.

Szybkość i doświadczenie

Oferujemy szeroki zakres usług, dlatego wybierz nasz auto serwis samochodowy w Bydgoszczy zarówno wtedy, gdy wymiany wymagają zużyte części, jak i po poważnym wypadku drogowym. Wykonujemy szereg różnych usług mechanicznych, jesteśmy wykonać prawie każdą naprawę na miejscu. Każdy kto miał okazję skorzystać z naszych usług z pewnością będzie nas miło wspominał. Furgone to pierwsza myśl jaka przyjdzie Wam do głowy kiedy Wasze auto nie będzie zdolne do jazdy. Nasze usługi diagnostyczne doskonale sprawdzają się nawet kiedy kupisz nowy samochód z salonu lub sprowadzony zza granicy, ponieważ zajmujemy się każdą marką i rocznikiem samochodów. Dla nas nic niestraszne! Współpracujemy z godnymi zaufania dostawcami części i akcesoriów samochodowych, które będą potrzebne w całym etapie naprawy. Nasz serwis samochodowy cechuje się profesjonalizmem, oraz sumiennością. Mamy korzystne kontakty z dostawcami, i producentami części zamiennych z całego kraju. Kiedy masz problem z autem możesz szybko skorzystać z porad i doświadczenia naszych specjalistów, oni z uśmiechem, cierpliwością oraz szczegółowo opowiedzą Ci na każde pytanie związane z Waszym samochodem.

ul. Jakóba Hechlińskiego 15B
85-825 Bydgoszcz

tel: 570 222 200
tel: 535 661 500
mail: serwis@furgone.pl

ul. Józefa Bronikowskiego 37

85-426 Bydgoszcz

tel: 578 799 900
mail: autoserwis@furgone.pl